24.3 C
Medemblik
15 augustus 2020 15:39
Medemblik Actueel.

Dubbel verlies heren en vrouwen FC Medemblik 1

MEDEMBLIK – Na de euforie van vorige week is het zowel kampioen FC Medemblik 1 als de Vrouwen 1 niet gelukt nogmaals de accu volledig op te laden. FC Medemblik 1 verloor thuis met 1-3 van Wiron 1 terwijl de vrouwen met maar liefst 7-0 ten onder gingen tegen Winkel VR1.

Gemotiveerde Wiron

FC Medemblik 1 speelde plichtmatig tegen het op en top gemotiveerde Wiron 1 dat samen met MOC 1 nog volop in de strijd is voor de 2e plaats (achter FC Medemblik) in de 3e periode. De kampioen moest dan ook het onderspit delven. Wiron kwam al snel op 0-1 waarna Mitch Olthof nog wel de 1-1 ruststand liet aantekenen. In de 2e helft liep Wiron verdiend uit naar een 1-3 eindstand. Volgende week speelt FC Medemblik 1 de laatste wedstrijd van het seizoen in en tegen Callantsoog.

Vrouwen hard onderuit

FC Medemblik VR1 speelde zich vorige week al veilig en de laatste wedstrijd tegen Winkel VR1 was de motivatie helaas ver te zoeken. Een matig FC Medemblik werd naar een kansloze 7-0 nederlaag gespeeld. Hierdoor is het team van trainer Evert Woudenberg in haar eerste seizoen in de 2e klasse uiteindelijk op de 8e plaats geeindigd. Blokkers VR1 is kampioen en DE Meern VR1 degradeerd rechtstreeks naar de 3e klasse. Promotieplay-offs zijn er voor Buitenveldetrt VR1 en Kadoelen VR1 terwijl Fortuna Wormerveer VR1 en SJC VR1 zich op kunnen maken voor extra degradatie play-offs.

De eindstand in de 2e klasse A:

1Blokkers De VR1201721539718 
2Buitenveldert VR3201523476821 
3Kadoelen sv VR1201037336346 
4Overbos VR1201037334135 
5Hillegom sv VR120857294531 
6Winkel VR120839274849 
7Goy ’t VR120677255252 
8FC Medemblik VR1208111254983 
9Fortuna Wormverveer VR2208210234651 
10SJC VR1202612122661 
11Meern De VR1200218-11199

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?