20.7 C
Medemblik
22 mei 2020 02:04
Medemblik Actueel.

Het is weer hondenbelastingtijd.

MEDEMBLIK – Vanaf maandag 30 mei wordt in onze gemeente controle hondenbelasting uitgevoerd. Woont u in onze gemeente en heeft u 1 of meerdere honden, dan bent u verplicht aangifte te doen en hondenbelasting te betalen. De controle wordt uigevoerd door Legitiem b.v. De controleur kan bij u aanbellen en vragen stellen over het wel of niet hebben van een hond. De controleurs kunnen zich legitimeren met een bewijs van de gemeente.

Niet thuis

Als u niet thuis bent en de controleur heeft het vermoeden dat u op uw adres 1 of meerder honden houdt, laat hij een brief met aangifteformulier achter in uw brievenbus.

Wacht niet op de controleur

Heeft u sinds kort een hond en nog geen aangifte gedaan wacht u dan niet tot de controleur komt. Het snelste kun u ons aangifteformulier (Hond aanmelden voor hondenbelasting (DigiD)) invullen en opsturen.

Tarieven

De tarieven en overige informatie over de hondenbelasting kunt u lezen op Hondenbelasting aanmelden.

Reageren via facebook