MEDEMBLIK – Ondanks dat DEEN is verkocht aan Albert Heijn, Vomar en Dekamarkt blijft DEEN Vastgoed eigenaar van de winkelpanden en/of gronden (Stadtman Medemblik). Bij de bouw van het winkelcentrum in Wognum waren er ook voorzichtige plannen om een verdieping met appartementen daar te creëeren.
Nu stellen Tom Beuker(PvdA) en Yannick Nijsingh (D66) vragen aan het college van Medemblik over de winkelcentra in Wognum maar ook over die in Wervershoof. Beide politici zien namelijk plannen voor inbreilocaties.
- Klopt het dat Deen in Wognum een vergunning heeft voor eventuele uitbreiding van het huidige winkelpand waar Deen supermarkten in is gevestigd?
- Zo ja, is deze vergunning alleen bestemd voor winkelgebied of is er ook een woonbestemming voor gegeven (evt. appartementen bovenop de nieuwe supermarkt)?
- Klopt het dat Deen Vastgoed tevens eigenaar is van de achtergelegen panden (magazijn en beddenzaak die inmiddels leegstaat) en de oude Blokker wat ook al lange tijd leeg staat?
- Zijn er vergunningen verleend voor eventuele uitbreiding/verbouwing van de Deen vestiging Wervershoof?
Het college heeft 14 dagen om de vragen te beantwoorden
Reageer