BAMM: Woningnood, Onwil van de gemeente

MEDEMBLIK – Er kunnen veel meer woningen in onze gemeente worden gebouwd voor jongeren en ouderen, zolang onze gemeente dat maar wil.

Fractievoorzitter André Meester van BAMM zegt tegen Medemblik Actueel: ,,Het motto van de gemeente op de nieuwjaarsreceptie was: ‘Samen bereik je meer’. Dus waarom werkt de gemeente voor dit vraagstuk niet samen met bouwondernemingen? De gemeente kan veel handiger én goedkoper gebruik maken van de expertise van bekende bouwondernemingen. Deze ondernemingen zijn namelijk gewend om hindernissen snel en doelmatig op te lossen.

,,Neem bijvoorbeeld de aanleg van de nieuwe Westfrisiaweg. Het Rijk liet hiervoor Heijmans het hele wegenproject van A tot Z uitdokteren en ook uitvoeren,” aldus Meester

Lef tonen

Volgens Meester moet de gemeente Medemblik veel meer lef tonen. ,,Van de  – door de provincie toegezegde – nieuw te bouwen woningen (40.000 stuks in Noord-Holland), kan de gemeente Medemblik er veel krijgen. Als de gemeente maar voldoende lef toont door de juiste woonbehoefte aan te geven en ook handelt volgens haar eigen motto van de nieuwjaarsreceptie: ‘Samen bereik je meer,” volgens André Meester

Reageren via facebook