27.4 C
Medemblik
12 augustus 2020 13:56
Medemblik Actueel.

Regen, kou en een matig veld, niet echt ingrediënten voor een leuke middag. (Foto: v.v. Strandvogels)

Doelpuntloze wedstrijd voor Strandvogels tegen RKEDO

ONDERDIJK – Zo af en toe heb je van die momenten dat je denkt; wat doe ik hier? Ik, en met mij waarschijnlijk alle supporters van Strandvogels, had zo’n moment op Sportpark De Krom. Dat “moment duurde helaas ook nog eens zo’n 90 minuten, want Strandvogels wist nooit te overtuigen tegen RKEDO. Tel daarbij op dat het de hele wedstrijd regende en de temperatuur bleef steken op zo’n 4 graden en dan is wel duidelijk wat voor middag het was.

Niet de middag van Strandvogels in ieder geval en in mindere mate ook niet die van RKEDO trouwens. Want zij hadden de kans de koploper nog meer pijn te doen, maar speelden ook bepaald niet groots. Is er dan niets positiefs te melden over deze zondagmiddag? Jawel, Strandvogels hield voor de zesde keer dit seizoen de nul en zag concurrent Dynamo tegen hetzelfde resultaat aan lopen bij Victoria O., ook daar bleef het 0-0.

Wedstrijddatum: zondag 10 maart 2019
Uitslag: 0-0 (0-0)
Scoreverloop: n.v.t.

Selectie:
Edwin Hoogland; Mitch Hofland, Daan Woudenberg, Jeroen Mol en Merlijn Weel; Gerald Broedersz, Bryan Broedersz, Tigo Harder (Niek Broersen) en Tom Glim (Dawid Zerek); Tim Broersen en Jordy Weel

Competitiestanden

#TeamGesp.Gew.Gel.Verl.Punt.VoorTegenSaldo
1Strandvogels17123239511734
2Dynamo17122338542232
3KSV13101231371522
4Always Forward1683527483216
5HSV Sport 1889157532628208
6Victoria O.167182232293
7RKEDO176382133285
8Woudia136252024213
9St. George145361824213
10De Valken154291438353
11Apollo ’6814419131838-20
12Kwiek ’7815249102847-19
13WMC1400140696-90

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?