32.4 C
Medemblik
7 augustus 2020 17:33
Medemblik Actueel.

FC Medemblik legt ook VZV op de slachtbank.

MEDEMBLIK – FC medemblik heeft ook de uitwedstrijd tegen de nummer 3 VZV 1 winnend afgesloten. In ’t Veld werd overtuigend met 0-4 gewonnen. Volgende week kan nu het kampioenschap in de 5e klasse A worden binnengehaald in een rechtstreekse confrontatie met de nummer 2 De Koog 1.

Blessure scheidsrechter

Het leek er even op dat de wedstrijd al vroeg gestaakt zou gaan worden toen scheidsrechter Van Lagen na tien minuten geblesseerd moest uitvallen. Gelukkig werd in allerijl een vervanger gevonden en een half uur later kon de wedstrijd gelukkig alsnog hervat worden. Vervolgens was het Martijn Loos die de 0-1 op het scorebord zette. Dit was ook de ruststand.

Dubbelslag Jordi Klompe

In de tweede helft was FC Medemblik verreweg de bovenliggende partij en al snel was het Mike Roozendaal die voor 0-2 zorgde. Invaller Jordi Klompe (hij komt terug van een blessure) zorgde uiteindelijk voor de eindstand. Eerst verzilverde hij een zelf versierde strafschop (0-3) en vlak daarna schoot hij ook de 0-4 binnen.

Vol vertrouwen kan nu worden uitgekeken naar de wedstrijd tegen De Koog 1. De Koog won zelf met 2-1 van Wiron en daarom is FC Medemblik alleen bij winst volgende week al kampioen. Bij een gelijkspel of verlies kan de klus alsnog geklaard worden tegen Wiron (thuis 7 mei) en Callantsoog (uit 14 mei).

De stand:

1FC Medemblik 1231931608920 
2Koog De 1231742558419 
3VZV 1231436456836 
4Sint Boys 1231256414629 
5Vesdo 1221084383628 
6DESS 12211110345744 
7Wiron 12311111345341 
8MOC 12311111345560 
9Callantsoog 1237511264159 
10Duinrand S 1234712194565 
11Oosterend 1235315183075 
12HOSV 1234514173471 
13Kaagvogels 1235216173579 
14Petten 1233614152774

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?