MEDEMBLIK – Vandaag hebben wij flinke perioden met zon afgewisseld door bewolking, het is vrijwel droog en de middagtemperatuur loopt op naar hooguit 8 graden, ruim onder normaal voor de tijd van het jaar. De wind is matig 3Bft en waait uit het noordoosten. In de nacht naar donderdag gaat het enkele graden vriezen
Het weer voor de rest van de week
Donderdag overdag 11 graden, een zwakke wind uit het zuidwesten en flinke zonnige perioden. Vrijdag wordt het met 13 graden nog iets warmer maar neemt de bewolking wel toe en kan er een enkele bui gaan vallen. Het weekend verlooopt wisselvallig, zaterdag 9 graden en kans op een bui, zondag 10 graden en eveneens kans op een bui.
De rest van de maand zal niet veel beter worden, temperaturen die schommelen tussen de 9 en 12 graden en elke dag wel kans op een spatje neerslag met in de nachten temperaturen van rond de 4 á 5 graden.