HAUWERT – Na de schoonmaak activiteiten eerder deze week van de basisschool, zijn vanmorgen onder leiding van Nel Hauwert een groep Tuinstraatbewoners aan het werk gegaan om ook deze straat schoon te maken.
Het materiaal, vuilniszakken, grijpers en veiligheidsvesten zijn geleverd door gemeente Medemblik met als thema “Medemblik schoon”. In het zonnetje met onze grijpers, visnetjes en vuilniszakken was de klus snel gedaan. De opbrengst kun je zien op de foto. Diverse vuilniszakken vol met; vooral blikjes, plastic flesjes en andere rommel.
Misschien is het toch nog een goed idee om een blikvanger in de Tuinstraat te plaatsen. Na gedane arbeid genieten we van een heerlijk bakkie koffie met een stuk appeltaart en een schone Tuinstraat!!