24.3 C
Medemblik
15 augustus 2020 15:46
Medemblik Actueel.

FC MEDEMBLIK

Dames FC Medemblik 1 boeken spectaculaire overwinning op Hillegom vr 1

MEDEMBLIK – De vrouwen van FC Medemblik hebben een verrassende overwinning behaald op Hillegom SV VR1. Na een 1-0 ruststand eindigde de wedstrijd in en 3-0 overwinning voor het team van coach Evert Woudenberg.Voorafgaande aan de wedstrijd waren de verwachtingen niet hoog gespannen. Immers, In Hilegom werd eerder in de competitie kansloos met maar liefst 9-1 verloren.

Hoe anders liep het in deze thuiswedstrijd. FC Medemblik speelde een prima wedstrijd en de overwinning was dik verdiend. Aanvoerdster Madelon Keet zorgde in de eerste helft voor de bevrijdende 1-0 voorsprong waarna Femke Hoogendijk en Gabriella Stroet in de 2e helft voor de 3-0 eindstand zorgden.

Door deze uitslag is FC Medemblik Fortuna Wormerveer op 1 punt genaderd. Om nacompetitie voor behoud in de 2e klasse te voorkomen moeten de vrouwen nog één plaats stijgen op de ranglijst.

Volgende week speelt FC Medemblik uit tegen Kaddoelen SV VR1.

De stand in de 2e klase E:

1Blokkers De VR1151311407211 
2Buitenveldert VR3151302395112 
3Overbos VR115735242928 
4Hillegom sv VR115636213326 
5Kadoelen sv VR115636213933 
6Goy ’t VR113454174036 
7Winkel VR113526171731 
8Fortuna Wormverveer VR214626173633 
9Medemblik VR114518163260 
10SJC VR114121151448 
11Meern De VR1130211-1853

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?