21.3 C
Medemblik
5 augustus 2020 12:48
Medemblik Actueel.

Meiden FC Medemblik 1 blijven in de 2e klasse!

MEDEMBLIK – De vrouwen van FC Medemblik spelen in ieder geval ook volgend seizoen weer in de 2e klasse. Met nog één competitieronde te gaan was een 2-2 gelijkspel thuis tegen KFC VR1 daarvoor voldoende. Er is echter nog veel meer mogelijk. Bij winst volgende week in en tegen Limmen wint FC Medemblik de 3e periode en gaat het zowaar extra wedstrijden spelen voor promotie naar de 1e klasse!  In een gelijk opgaande wedstrijd was het FC Medemblik dat halverwege de eerste helft de leiding nam.

FC Medemblik direct op voorsprong

Aanvoerster Madelon Keet schoot de bal van afstand via de paal binnen (1-0). Op slag van rust was het vervolgens KFC dat gelijk maakte door de bal over keepster Zylan Yildiz te lobben. In de tweede helft was het wederom FC Medemblik dat de leiding nam. Na goed doorzetten van Femke Hoogendijk was het Eva Woudenberg die de 2-1 liet aantekenen. Uiteindelijk was het toch KFC VR1 dat de toch wel verdiende gelijkmaker op het scorebord zetten (2-2).

Velsen VR1 is kampioen geworden en promoveert naar de 1e klasse. ’t Goy VR1 is gedegradeerd naar de 3e klasse. Purmerland VR1 moet nacompetitie spelen net als de uiteindelijke nummer 10 (Floreant VR1 of Overbos VR1).

Periodekampioenen Winkel VR1 en WVC VR1 gaan nacompetitie spelen voor promotie en daar komt dus nog een derde ploeg bij. FC Medemblik VR1 staat er goed voor maar tegenstander Limmen VR1 is bij winst eveneens periodekampioen. Het wordt een spannende laatste competitieronde!

De stand in de 2e klasse E:

1Velsen Rkvv VR1 (kampioen)211614498627 
2Winkel Vr1211434455425 
3Kennemers (de) VR1211137363425 
4WVC VR1211056352919 
5Hillegom sv VR121966333024 
6KFC VR121867303032 
7Limmen Vr121858294639 
8Medemblik FC Vr1219210295659 
9Floreant VR121759262827 
10Overbos sv. VR1217410254249 
11Purmerland VR1 (nacompetitie)215115162055 
12Goy ’t VR1 (gedegradeerd)21031801892 

Stand in de 3e periode:

1Velsen Rkvv VR1 (kampioen)660018254 
2Winkel Vr1 (winnaar 1e periode)641113184 
3Medemblik FC Vr16312101813 
4Limmen Vr16312101617 
5Floreant VR1630391411 
6Hillegom sv VR163039109 
7WVC VR1 (winnaar 2e periode)6303957 
8Overbos sv. VR1630391418 
9KFC VR1621371010 
10Kennemers (de) VR162046913 
11Purmerland VR161144519 
12Goy ’t VR16015-2221

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?