GEISINGEN – Het Europacuptoernooi in Geisingen is afgelopen, alle rijders zijn op zondagavond weer op weg naar huis. Dankzij de prima livestream van Sportdeutschland.tv waren de wedstrijden allemaal thuis te volgen.
Elisa Dul haalde een 4e plaats op de 500m, Jordy van Workum werd 4e op de Dobbin Sprint. Kay Schipper wist de halve finale te halen van de 500m net als Janno Botman. Ivo de la Porte wist de B finale van de aflossing te winnen en promoveerde daardoor naar de A finale.
Al met al een aantal mooie resultaten en daarnaast een berg aan ervaring erbij voor veel rijders. Op naar de volgende Europacups in Gross-Gerau en Heerde.
De einduitslagen top 5 en resultaten van de Nederlanders. Kijk voor alle uitslagen op europeaninlineservice.com