MEDEMBLIK – Vandaag zullen wij de zon weer eens te zien krijgen, later in de middag trekt de lucht dicht en zal er vanavond uit de bewolking wat neerslag gaan vallen De middagtemperatuur loopt op naar 6 graden bij een matige wind uit het noordwesten. In de nacht naar dinsdag koelt het af naar rond het vriespunt.
Het weer voor dinsdag
Dinsdag is het bewolkt en kan er soms wat lichte motregen vallen. De temperatuur loopt op naar 6 graden bij een matige tot soms vrij krachtige wind uit het westen. ’s Nachts koelt het af tot rond het vriespunt.
Het weer na dinsdag
Wisselvallig, elke dag, behalve op donderdag, wel kans op neerslag, tempeaturen overdag rond de 6 graden en in de nachten rond of net onder het vriespunt, zeker in de nacht van donderdag op vrijdag. De wind waait uit het westen tot zuidwesten en is matig tot vrij krachtig 3 tot 5Bft.