WERVERSHOOF – In Wervershoof zit al jaar en dag de meubelzaak Pronto Wonen. Met een verrassende collectie originele en eigentijdse meubelen en de vele leuke woonaccessoires.
De winkel was aan de kleine kant om de gehele collectie te kunnen laten zien en vandaar dat in maart is gestart met de verbouwing om de winkel met 500 M2 te vergroten. Momenteel wordt er hard gewerkt aan de nieuwe aanbouw. Recent zijn de heipalen in de grond geslagen, is de fundering gestort en worden op dit moment de vloerplaten gelegd. Alles verloopt volgens planning. De bedoeling is dat in de zomer de nieuwe aanbouw kan worden ingericht. Tijdens de verbouwing is de winkel geopend.
Via een sneak preview raam in de winkel kan er worden meegekeken hoe de verbouwing vordert. Super leuk natuurlijk voor alle klanten om mee te kunnen kijken naar de vorderingen.
Pronto Wonen is gevestigd aan de Dorpsstraat 129 in Wervershoof