32.4 C
Medemblik
7 augustus 2020 17:50
Medemblik Actueel.

FC MEDEMBLIK

Voetbal: Dames FC Medemblik 1 pakken 2e zege van deze competitie

MEDEMBLIK – De vrouwen van FC Medemblik hebben zich goed hersteld van twee nederlagen op rij. Thuis werd na een 1-2 ruststand verdiend met 3-2 gewonnen van Velsen VR1.In een gelijk opgaande eerste helft nam FC Medemblik snel een voorsprong. Na goed voorbereidend werk van Gabriella Stroet zorgde Eva Woudenberg voor 1-0. Vervolgens was het Velsen dat met twee doelpunten voor een 1-2 ruststand zorgde.

FC Medemblik ging in de tweede helft met veel inzet op zoek naar de overwinning en dit lukte zowaar door doelpunten van Dehlya de Jager en Ardine Tijsseling (3-2). Wederom was Gabriella de Jager degene die voor de assists zorgde.

Over twee weken vervolgen de vrouwen de competitie met een uitwedstrijd tegen SV Hillegom VR1.

De stand in de 2e klasse E:

1Kennemers VR13300971 
2Winkel VR133009116 
3Hillegom sv VR13210762 
4WVC VR14211764 
5Velsen VR1420261410 
6Purmerland VR14202655 
7FC Medemblik VR142026910 
8KFC VR14112456 
9Floreant VR14112457 
10Overbos VR14112436 
11Limmen VR14013116 
12Goy ’t VR130030615

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?