25.5 C
Medemblik
11 augustus 2020 23:29
Medemblik Actueel.

Wederom zevenklapper voor FC Medemblik 1, deze keer was HOSV het bokkie

MEDEMBLIK – FC Medemblik heeft voor de 2e achtereenvolgende week een zevenklapper op het scorebord gezet. Na Kaagvogels werd nu in Opmeer ook HOSV 1 met maar liefst 1-7 verslagen.

Het duurde tot de 15e minuut alvorens FC Medemblik op voorsprong kwam. Na een voorbereidende actie van Joris Biersteker was het uitblinker Jordi Klompe die keihard voor 0-1 zorgde. Vlak daarna was het andersom en reageerde Joris Biersteker op zijn beurt allert op een losgelaten schot van Jordi Klompe (0-2). Een blunder in de FC Medemblik-verdediging leek de spanning terug te brengen mar nog voor rust waren het Mike Roozendaal en wederom Joris Biersteker die de 1-4 op het scorebord zetten. De tweede helft voetbalde FC Medemblik vrijuit en via twee keer Daan Woudenberg en Tom Tijsseling liepen de bezoekers gemakkelijk uit naar de 1-7.

Door deze overwinning, en het feit dat VZV ook weer gemakkelijk won (0-6 bij Petten), lijkt het erop dat in ieder geval deze twee teams een belangrijke rol gaan spelen in de 5e klasse A.

FC Medemblik 1 speelt volgende week thuis tegen de nummer 3, DESS 1, dat met maar liefst 9-1 won van Kaagvogels 1. De eerste echte topper dus.

De stand:

1VZV 1550015276 
2FC Medemblik540113226 
3DESS 1540112228 
4Sint Boys 1532011124 
5Vesdo 1532011104 
6Koog De 153029176 
7Wiron 153029106 
8HOSV 152217916 
9Petten 151225412 
10Duinrand S 151134715 
11Callantsoog 140131615 
12Oosterend 140040116 
13MOC 150050820 
14Kaagvogels 150050728

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?