20.9 C
Medemblik
2 augustus 2020 18:13
Medemblik Actueel.

Archieffoto FC Medemblik VR1 (Foto: Theo Annes)
Archieffoto FC Medemblik VR1 (Foto: Theo Annes)

Blokkers VR1 maatje te groot voor meiden FC Medemblik 1

MEDEMBLIK – Het is de vrouwen van FC Medemblik niet gelukt voor een verrassing te zorgen tegen de topfavoriet voor de titel in de 2e klasse E, De Blokkers VR1. In Blokker werd, na een prima wedstrijd, met 7-1 verloren.

De wedstrijd werd feitelijk al beslist in de eerste helft. De Blokkers VR1 liep uit naar een 3-0 voorsprong. Toch kreeg FC Medemblik wel wat goede mogelijkheden en toen Ardine Tijsseling in de tweede helft voor 3-1 zorgde gloorde er toch weer hoop bij de bezoekers. Een snelle 4-1 betekende de definitieve beslissing waarna De Blokkers gemakelijk uitliep naar 7-1. De FC Medemblik vrouwen konden desondanks terugkijken op een goede wedstrijd waarin alles gegeven werd.

Volgende week spelen de vrouwen thuis tegen Kadoelen VR1 uit Amsterdam-Noord.

De stand:

1Blokkers De VR1550015246 
2Winkel VR143101093 
3Fortuna Wormverveer VR243019134 
4Buitenveldert VR332016145 
5Kadoelen sv VR14202697 
6Overbos VR14202669 
7FC Medemblik VR1420261017 
8Hillegom sv VR1520361010 
9Goy ’t VR13021238 
10Meern De VR150141319 
11SJC VR150050215 

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?