Op zondagmiddag 21 december 2025 is het weer zover. Wij houden onze traditionele kerstmiddag in de Post, Tripkouw 28, 1679 GJ Midwoud.
Deze middag zal voor u optreden Riël de Groot. Riël is een zanger met een buitengewoon breed repertoire. Hij zal u deze middag vermaken en ontroeren. Daarbij neemt hij een zangeres, Marion Florissen, mee om onze middag nog mooier te maken.
De middag begint om 14.00 uur met een lekker kopje koffie of thee.
De zaal is vanaf 13.30 open.
Na het optreden is een pauze met een drankje om met elkaar eens goed bij te praten. Daarna is er een buitengewoon goed verzorgd warm buffet, verzorgd door de mensen van De Post.
Eet u vegetarisch, of heeft u een ander dieet, wilt u dat dan bij de opgave melden.
De kosten bedragen per persoon € 30,00, dat is dus inclusief de maaltijd, koffie/thee en een drankje.
Voor leden die alleen het middagprogramma willen bijwonen zijn de kosten € 17.50- en voor niet-leden € 25,00.
Introducés die het hele programma willen meemaken betalen € 47.50.
U kunt zich aanmelden bij onze penningmeester, Willy Barbiers, Lindenstraat 15, 1657 AS Abbekerk, 0229 582132, of mailen naar seniorenNKL@ziggo.nl
of bij een van de andere bestuursleden in de bus gooien.
U kunt het bedrag overmaken op rekening
IBAN : NL70 RBRB 0944 3704 03 t.n.v. Seniorenvereniging NKL o.v.v. kerstmiddag
