MEDEMBLIK – Op kerstavond dinsdag 24 december om 19.00 uur is de Gezinsviering van de Kerstnacht in de Sint Martinuskerk in Medemblik.
Deze viering is gericht op kinderen, ouders, grootouders en voor allen die dit mooi vinden of vroeg op de avond naar de kerk willen . Een kerstviering met een eigentijds kerstverhaal uitgebeeld door middel van een kerstspel en met oude en nieuwe liedjes gebracht door een kinderkoor!
Waar kunnen we de kerststal vinden ? Laten we daar met elkaar achter komen ! Hopelijk zien we u dinsdagavond om 19:00 in de Sint Martinuskerk te Medemblik.
De volgende middag, op 1e Kerstdag, wordt de kerk omgebouwd tot Kerststal waar iedereen op kraamvisite mag komen tijdens het ‘Kindje Wiegen’. Dit is een oude traditie die in Medemblik zo’n 20 jaar geleden nieuw leven is ingeblazen.
Er is een levende Kerststal, chocolademelk en glühwein, kinderen mogen zich laten schminken, er mag geknutseld worden en nog veel meer. Voor iedereen is dit een gelegenheid om elkaar te ontmoeten en een Gelukkig Kerstfeest te wensen. U bent tussen 13.00 uur en 14.00 uur van harte welkom op 25 december in de R. K. Martinuskerk aan de Ridderstraat in Medemblik. Natuurlijk gratis entree!
Annemiek Wiersma-Lakeman wist maar liefst 45 kinderen zo enthousiast te maken dat zij het kinderkerstprojectkoor vormen.
[signoff]
Reageer