23.1 C
Medemblik
14 augustus 2020 06:22
Medemblik Actueel.

Vrouwen FC Medemblik 1 gaan door met winnen

Medemblik – De vrouwen van FC Medemblik hebben hun 1e wedstrijd na de winterstop eenvoudig in winst omgezet. In Medemblik werd Always Forward VR1 met 4-0 verslagen.

Onder slechte omstandigheden was FC Medemblik de gehele wedstrijd de bovenliggende partij. Al in de 1e helft waren er veel mogelijkheden, maar het waren doelpunten van Inge Loos en Babette Dol die voor een 2-0 ruststand zorgde.

Ook in de 2e helft was FC Medemblik veel sterker als haar opponent en via Eva Woudenberg en Madelon Keet kwam de 4-0 eindstand op het scorebord.

Door deze overwinning blijft FC Medemblik koploper in de 3e klasse A. De volgende competitiewedstrijd is pas op zondag 6 maart wanneer de vrouwen van Velsen naar Medemblik komen.

De stand:

1FC Medemblik VR112912283818 
2OSV VR112732243226 
3Kennemers VR111722233119 
4RKEDO VR110622203115 
5Schagen VR111614193620 
6Velsen VR211515162322 
7Geel Wit VR111506153725 
8VSV VR112408122535 
9Always Forward VR11230991738 
10Alliance 22 VR11122751430 
11DSOV VR11112851248

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?