DE WEERE – Op zondag 19 januari 2025 vindt in de H. Lambertuskerk in De Weere een bijzondere oecumenische viering plaats in het kader van de Week van Gebed en Eenheid. Het thema van deze viering is: “Ja, ik geloof dat wij Gods licht, water en zout zijn.” De viering begint om 10.00 uur en staat open voor iedereen.
Dominee Sylvia Neufeglise en pastor Anne-Marie van Straaten zullen samen voorgaan. Beide voorgangers delen een inspirerende overweging gebaseerd op twee belangrijke Bijbelpassages: het verhaal waarin Mozes met zijn staf water uit een rots slaat, en de woorden van Jezus: “U bent het zout der aarde, u bent het licht van de wereld.”
De viering wordt opgeluisterd door de Cantorgroep, die passende liederen ten gehore zal brengen. Een bijzonder moment tijdens de dienst is het symbolische ritueel waarin het christen-zijn wordt bevestigd door de elementen licht, water en zout.
Iedereen is van harte uitgenodigd om deel te nemen aan deze viering.
Praktische informatie
Datum: Zondag 19 januari 2025
Tijd: 10.00 uur
Locatie: H. Lambertuskerk, De Weere