HAUWERT – Op 1,2 en 3 juni is weer het jaarlijkse Hauwerter voetbaltoernooi, een weekend vol sport en gezelligheid voor jong en oud. Dit jaar alweer voor de 14e keer.
Het Hauwert ‘65 toernooi is ontstaan door het 40 jarig bestaan. Het was een daverend succes en tijdens dat toernooi werd al besloten om het jaarlijks te herhalen. Met als resultaat een jeugd en senioren toernooi waar we als dorp trots op zijn!
Hauwert ’65 voetbaltoernooi
Op de vrijdagavond trappen we om 19:00 uur af met een 7×7 toernooi voor de senioren. Deze wedstrijden zijn bepalend voor de finalewedstrijden die op zondag gespeeld gaan worden in 11 tegen 11 vorm. Na deze wedstrijden is er tijd genoeg om nog even lekker na te praten over de avond onder het genot van een drankje en muziek!
Zaterdag is de belangrijkste dag van het toernooi. De toppers van de toekomst komen in actie. Ruim 280 jeugdvoetballers zijn aanwezig om hun kunsten te vertonen. De eerste wedstrijden starten al om 9:30 uur. Rond 15:30 zal de laatste bal stilgelegd gaan worden. Het is prachtig om te zien hoe de jeugd zich vermaakt op het veld. Naast de voetbalwedstrijden moeten de jeugdspeler ook een diverse activiteiten afleggen zoals het gatenbord en voetsjoelen. Het is niet voor niets het leukste jeugdtoernooi van west-friesland! Komt u ook een kijkje nemen? Rond 16:30 uur zullen de gigantische springkussens zich gaan vullen met lucht en heel veel water!!!!
Voetbalkunsten
Als de jeugd langzamerhand moe maar voldoen het sportpark verlaat is het tijd voor de senioren om hun voetbalkunsten te laten zien tijdens de voetvolleybal kampioenschappen. 24 teams uit heel west-friesland strijden om de hoofdprijs. De raarste capriolen zullen worden uitgehaald om de bal over het net heen te krijgen. Een genot om naar te kijken. Daarnaast kunnen wij u met trots melden dat zaterdagavond de damesvoetbal om 19:00 uur zal starten. Maar liefst 5! teams zullen samen uitvechten wie het sterkste is.
De zondag biedt plaats aan de finales van de heren senioren. Om 10 uur beginnen de veteranen, gevolgd door de 2e en 3e elftallen. Om 13:15 uur ‘s middags is de laatste wedstrijd af. Zodat we snel ruimte kunnen maken voor de nacompetitie wedstrijd van Hauwert 1. Deze start om 14:00 uur in Hauwert. Na de wedstrijd is er ruimte voor muziek, gezelligheid en wellicht een klein borreltje.
Wij van de toernooicommissie zijn trots om dit spektakel voor de 14e! keer te mogen organiseren.
Hopelijk tot dan op 1, 2, en 3 juni.
Toernooicommissie Hauwert ‘65