WOGNUM – Donderdagmiddag rond haf zes is 12-jarige jongen op de rotonde van de Nieuweweg en de Verlengde Kerkweg van zijn fiets gereden door een automobilist in een donkere auto mogelijk van het model Ford Focus.
Hoge snelheid
De bestuurder kwam met een behoorlijke snelheid op de rotonde afrijden en verleende daarbij geen voorrang aan de 12-jarige fietser waarna hij het achterwiel raakte van de jongen. Deze kwam daardoor ten val. De bestuurder reed hierna door zonder zich om het slachtoffer te bekommeren. Een andere automobilist deed dat gelukkig wel waarna de jongeman ongedeerd zijn weg weer kon vervolgen.
Middelvinger
Na het vervolgen van zijn weg werd de 12-jarige jongen weer geconfronteerd met de automobilist die doodleuk zijn middelvinger op stak en er weer vandoor ging.
De politie is op zoek naar deze automobilist die waarschijnlijk tussen de 20 en 30 jaar is. Daarbij vraagt de politie getuigen die iets gezien hebben zich te melden. Dit kan via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000