WOGNUM – Op zondag 7 september is er live muziek bij het Huis van Oud in Wognum. Tussen 13.00 en 16.00 uur treedt het trio Key2Hearts op met een programma vol mooie luisterliedjes, zowel Nederlands- als Engelstalig. De toegang is gratis.
Key2Hearts bestaat uit vader Piet Meester en zijn dochters Nienke en Lynn. Begeleid door gitaar en soms piano brengen zij liedjes van onder anderen Boudewijn de Groot, Yentl en de Boer en Toon Hermans, afgewisseld met songs van artiesten als Adele en Dolly Parton.
Het drietal begon in de huiskamer van de familie Meester, maar inmiddels zijn de optredens een geliefde bezigheid. Piet speelt ook in de band Big Smile, Nienke in De Heren & de Meester en Lynn in Fireproof. Als trio hopen ze via hun muziek telkens weer de sleutel tot ieders hart te vinden.
Waar: Huis van Oud, Grote Zomerdijk 33, Wognum
Wanneer: Zondag 7 september, 13.00–16.00 uur
Entree: Gratis
Foto (C): Trio Key2Hearts