Nieuwe boteninlaatplaats Voorhamer Medemblik

Medemblik – Om de druk op de binnenstad te ontlasten heeft onze gemeente een extra inlaatplaats voor boten gerealiseerd aan de noord-oostzijde van de Voorhamer in Medemblik.

De inlaatplaats aan de Gildelaan is net gerenoveerd en zal ook blijven bestaan. De firma Koper uit Wervershoof heeft de nieuwe inlaatplaats afgelopen maand opgeleverd. Er is een verhard pad gemaakt dat geleidelijk het water in loopt. Onder water bevindt zich een stootrand, om te voorkomen dat de trailer te ver in het water doorrijdt.

Langs de randen is een damwand geslagen, met aan de zijkant een verharde loopstrook. Hierdoor kan de boot tijdens het in- en uithalen gemakkelijk begeleid worden. Ook is er een nieuwe parkeerplaats voor een auto met trailer op de locatie gerealiseerd.

De inlaatplaats is gemaakt in het kader van het masterplan Medemblik watersportgemeente, een beleidsprogramma waarmee onze gemeente meer watersporters naar Medemblik wil trekken.

Reageren via facebook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.