29.6 C
Medemblik
12 augustus 2020 22:26
Medemblik Actueel.

Zonnebloem zoekt vrijwilligers voor lotenverkoop

zonnebloemMedemblik – De Zonnebloemloterij is weer van start. Dit jaar maak je niet alleen kans op een leuke geldprijs, maar je krijgt ook een tijdschrift naar keuze cadeau! De Medemblikse afdeling van de Zonnebloem zoekt vrijwilligers die willen meehelpen me de verkoop van de Zonnebloemloten. Tijdens de gehele maand juni gaan vrijwilligers deze loten verkopen.  

Wil je onze vereniging (extra) steunen en gelijk kans maken op een leuke geldprijs? Speel dan mee met de Zonnebloemloterij. Je koopt jouw loten bij één van onze vrijwilligers. Zij komen in de periode tussen 10 april en 14 september bij je langs. Of je komt ze tegen op de markt of bij een winkel bij jou in de buurt.

Voor informatie, neem contact op met Verie Bonnema, tel. 542130.

Reageren via facebook

Uw banner hier?Uw banner hier?