Medemblik – Wegens een grote belangstelling organiseert het Inloophuis Medemblik op dinsdag 13 mei 2014 wederom een voetverzorgingsdag De dag is voor kankerpatiënten en voor patiënten met een levensbedreigende ziekte, naasten en belangstellenden. De dag staat in het teken van ‘uw voeten’.
Drie medisch oncologisch voetzorg verleners/pedicures geven op deze dag informatie over preventieve voetverzorging. Vooral hoe u problemen kunt voorkomen. Voor mensen die nog een chemo moeten ondergaan is dit een uitgelezen moment om zich te laten informeren. Wist u dat nagels vijlen al een probleem kan veroorzaken. Maar ook, Wat kan je het beste als schoeisel dragen? Hoe zit het een verlaagde afweer en knelpunten?
Er zijn ook nog 2 plaatsen beschikbaar voor een Hotstone massage. De tjjden zijn van 10:00 tot 13:30 uur. De Lezing is om 11:00. Tussendoor kunt u gratis uw voeten en diverse hulpmiddelen bekijken. Voor meer informatie www.inloophuismedemblik.nl
Reageren via facebook