22.4 C
Medemblik
12 augustus 2020 09:22
Medemblik Actueel.

FC Medemblik Zaterdag 4 kampioen 6e klasse

Medemblik –  Met machtsvertoon is de zaterdag 4 kampioen geworden in de 6e klasse. Ook de jonkies van zaterdag 5, de grootste concurrent, konden de dadendrang van het geroutineerde 4e niet tot stilstand brengen. Met een ongeloofelijke score van 61 punten uit 22 wedstrijden is het kampioenschap nu al een feit.

Na de 4-4 uit de eerdere onderlinge confrontatie waren de verwachtingen hoog gespannen. Het 4e was echter niet van plan zich nogmaals te laten verrassen en had een tactisch sterk plan bedacht. Vanuit een gesloten defensie, en door de ruimtes klein te houden, kon het 5e nooit in haar spel komen. In tegenstelling tot de eerste wedstrijd kwam het 4e hierdoor niet echt in de problemen en via een messcherpe counter werd in de eerste helft via Arafat Yilmaz een 0-1 voorsprong genomen. Na de rust was het spelbeeld hetzelfde en via Mehmet Gozukara was de 0-2 al snel een feit. Toen vervolgens Jesse Neijzing de bal opraapte omdat hij dacht dat de scheidsrechter gefloten had, mocht Maurice Verbeek onberispelijk van 11 meter de 0-3 inschieten.

Het werd zowaar nog even spannend toen Bas van Caspel via 2 strafschoppen de stand op 2-3 bracht, maar het 4e hield stand. De eerste FC Medemblik kampioen is een feit!

stand:

1Medemblik 42220116192490
2ZOB 52011453770460
3Medemblik 51810533559330
4Volendam (rkav) 91910453471580
5Wherevogels De 22010373366620
6Zwaluwen 30 HCSV 8179533171431
7EVC 41910183154590
8Dindua 3198653052430
9Zouaven De 21990102744400
10Opperdoes 42172122369710
11Zaanlandia 21951131643500
12ZCFC 81950141540740
13Wieringermeer 3182214822670
14ZCFC 5180216215730

Reageren via facebook

Uw banner hier?



Uw banner hier?