Medemblik Actueel.

Algemeen Sport

Uitslagen 1e Vooroeverloop Enkhuizen – Medemblik 2013

IMG_5637

Medemblik – Uitslagen 1e Vooroeverloop Enkhuizen – Medemblik 2013. De Vooroeverloop (halve marathon) starte bij de ingang van het Buitenmuseum. De renners bleven zo dicht mogelijk langs het IJsselmeer en liepen uitsluitend over rustige wandel- en fietspaden, deels onverhard.

Ze kwamen langs de schitterende vuurtoren bij Oostereind waarna ze langs de waterbekkens Andijk binnenliepen. In Andijk liepen ze over de kruin van de dijk met een prachtig uitzicht over het IJsselmeer. In Wervershoof gingen ze via de Koopmanspolder richting Onderdijk, waar ze vlak langs het vogelbroedgebied liepen.

Via het Nesbos liepen ze naar de buitenhaven van Medemblik, vervolgens langs kasteel Radboud, de Pekelharing haven om via de Kwikkelsebrug het oude centrum van Medemblik binnen te lopen en te finishen op de gezellige Oosterhaven, waar alle terrasjes al gezellig druk bezet waren zijn vanwege de Drakenbootraces die kort na de loop zullen starten.

De winnaar ziet u hier onder. Helemaal onderaan de pagina ziet u een overzicht van alle renners die over de finish komen

IMG_5781 IMG_5789 IMG_5795 IMG_5802 IMG_5809 IMG_5811 IMG_5815 IMG_5822

De uitslagen per categorie, wij laten u alleen de eerste 10 zien per categorie op mylaps vind u de volledige uitslag.

Mannen <35

Plts StartNr Naam Club/Plaats Cat PltsTot Bruto NettoTijd 1eHelft 2eHelft
1 277 Nico Langedijk Medemblik MSEN 9 01:30:04 01:30:01 00:44:30 00:45:31
2 33 Bojk Berghuis Delft MSEN 12 01:31:41 01:31:29 00:46:07 00:45:23
3 30 Niels Bultink Rotterdam MSEN 17 01:33:23 01:33:22 00:45:35 00:47:47
4 2 Johan Baas Wognum MSEN 19 01:33:42 01:33:33 00:46:00 00:47:33
5 34 Reinier Wardenaar Zwaag MSEN 24 01:34:46 01:34:46 00:42:58 00:51:49
6 25 Lars Tijhuis Delft MSEN 26 01:34:58 01:34:46 00:46:17 00:48:30
7 10 Jos Brangert Borne MSEN 35 01:37:17 01:37:10 00:49:00 00:48:11
8 21 Coen Brantjes Haarlem MSEN 38 01:37:50 01:37:50 00:48:34 00:49:16
9 8 Mark Stoel Hoogwoud MSEN 40 01:38:05 01:37:50 00:47:38 00:50:12
10 19 Michiel Harings Amsterdam MSEN 41 01:39:02 01:38:54 00:49:22 00:49:33

Mannen 35 – 44

Plts StartNr Naam Club/Plaats Cat PltsTot Bruto NettoTijd 1eHelft 2eHelft
1 108 Vincent Bruins Hoorn Nh M35 1 01:20:07 01:20:07 00:39:08 00:40:59
2 107 Bas Briefjes Castricum M35 4 01:24:33 01:24:33 00:42:14 00:42:20
3 43 Anko Top Wieringerwerf M35 6 01:25:22 01:25:21 00:41:41 00:43:40
4 97 Wouter Ebbing Hoorn Nh M35 8 01:29:18 01:29:17 00:43:40 00:45:38
5 96 Norbert Bijvoet Wognum M35 13 01:32:39 01:32:34 00:46:59 00:45:36
6 84 Remco Spigt Amsterdam M35 14 01:32:51 01:32:43 00:45:26 00:47:17
7 106 Marcel Boor Amsterdam M35 15 01:33:01 01:32:54 00:45:27 00:47:27
8 72 Erik Broekroelofs Amsterdam M35 22 01:34:04 01:34:01 00:46:34 00:47:28
9 109 Mark Wester Wognum M35 25 01:34:54 01:34:54 00:46:09 00:48:45
10 85 Roy Sijgers Utrecht M35 28 01:35:35 01:35:27 00:47:55 00:47:33

Mannen 45 – 54

Plts StartNr Naam Club/Plaats Cat PltsTot Bruto NettoTijd 1eHelft 2eHelft
1 127 Gert Brienne Medemblik M45 2 01:23:26 01:23:25 00:42:13 00:41:13
2 124 Peter Bosgoed Spanbroek M45 3 01:24:22 01:24:21 00:41:25 00:42:57
3 114 Henk Weijerstrass Zwaag M45 7 01:28:33 01:28:33 00:43:05 00:45:29
4 152 Ronald Tromp Berkhout M45 10 01:30:57 01:30:57 00:43:41 00:47:16
5 155 Gertjan Klumpenhouwer Enkhuizen M45 11 01:31:39 01:31:38 00:45:27 00:46:11
6 110 Gerbrand Beunder Hoorn Nh M45 16 01:33:08 01:33:05 00:45:15 00:47:50
7 150 Paul de Boer Bloemendaal M45 21 01:34:01 01:33:56 00:45:24 00:48:33
8 156 Marc Hooijman Enkhuizen M45 27 01:35:12 01:35:12 00:47:51 00:47:22
9 113 Tom Souverein Wijdenes M45 30 01:37:04 01:37:03 00:46:02 00:51:01
10 111 martin boode Hoorn M45 31 01:37:04 01:37:02 00:47:17 00:49:46

Mannen 55 en ouder

Plts StartNr Naam Club/Plaats Cat PltsTot Bruto NettoTijd 1eHelft 2eHelft
1 280 Johan Neve Haarlem M55 5 01:24:41 01:24:41 00:42:57 00:41:44
2 176 Frans Dekker Heerhugowaard M55 20 01:33:53 01:33:49 00:45:59 00:47:51
3 188 George Wüst Almere M55 34 01:37:14 01:37:11 00:46:44 00:50:27
4 175 Ruud Haanstra Abbekerk M55 43 01:39:02 01:38:58 00:48:01 00:50:58
5 190 Koos van der Jagt Andijk M55 52 01:40:08 01:40:05 00:48:04 00:52:01
6 279 Harm Dik Grootebroek M55 64 01:42:07 01:41:46 00:50:46 00:51:00
7 197 Bas Klein Woudenberg M55 66 01:42:30 01:42:16 00:50:32 00:51:44
8 270 Mat Pronk Berkhout M55 72 01:43:55 01:43:51 00:51:44 00:52:07
9 177 Jos Mathot Wervershoof M55 73 01:44:01 01:43:56 00:50:05 00:53:51
10 199 Koos Rademaker Amersfoort M55 74 01:44:07 01:44:05 00:51:37 00:52:29

Vrouwen <35

Plts StartNr Naam Club/Plaats Cat PltsTot Bruto NettoTijd 1eHelft 2eHelft
1 213 Mechteld Bontes Amsterdam VSEN 18 01:33:36 01:33:27 00:45:34 00:47:54
2 211 Natalia Carreno Wageningen VSEN 69 01:43:00 01:42:55 00:51:02 00:51:53
3 216 Katia Ganda Zaandam VSEN 82 01:44:59 01:44:58 00:50:51 00:54:08
4 210 Jiska van Ee Driebergen-Rijsenburg VSEN 85 01:45:30 01:45:22 00:52:43 00:52:40
5 206 Merel Uiterwaal Heemskerk VSEN 93 01:46:12 01:45:54 00:53:36 00:52:19
6 212 Patty Lakenman Hoogkarspel VSEN 95 01:46:47 01:46:40 00:53:05 00:53:35
7 209 Grietje Boorsma Enkhuizen VSEN 103 01:47:37 01:47:34 00:54:31 00:53:03
8 215 Anoek Vincent Amsterdam VSEN 108 01:48:16 01:47:55 00:54:14 00:53:41
9 221 Kiki Colenbrander Wormerveer VSEN 113 01:48:47 01:48:39 00:52:01 00:56:39
10 273 Linda Baron Amsterdam VSEN 118 01:49:15 01:49:12 00:52:22 00:56:50

Vrouwen 35 – 44

Plts StartNr Naam Club/Plaats Cat PltsTot Bruto NettoTijd 1eHelft 2eHelft
1 238 Marina Moraiti ‘s-Gravenhage V35 89 01:45:45 01:45:40 00:51:41 00:54:00
2 226 Anita Wakelkamp Midwoud V35 129 01:50:38 01:50:31 00:54:52 00:55:39
3 237 Suzanne Wartenbergh Haarlem V35 131 01:51:19 01:50:52 00:55:39 00:55:14
4 232 Adriana Kessens Enkhuizen V35 147 01:53:55 01:53:42 00:55:12 00:58:31
5 233 Kimja Schouten Amsterdam V35 158 01:55:43 01:55:29 00:57:22 00:58:07
6 223 Sandra Spronk Terneuzen V35 170 01:57:14 01:56:59 00:58:31 00:58:29
7 241 Cristina Vangheli Amsterdam V35 176 01:58:15 01:57:58 00:58:46 00:59:12
8 225 Elske Klasen Hoorn V35 178 01:58:17 01:57:44 00:59:51 00:57:53
9 239 Wendy Kroesen Tilburg V35 182 01:58:42 01:58:20 00:56:17 01:02:03
10 236 Susanne Hafkamp Utrecht V35 189 02:00:07 01:59:49 00:58:07 01:01:43

Vrouwen 45 – 54

Plts StartNr Naam Club/Plaats Cat PltsTot Bruto NettoTijd 1eHelft 2eHelft
1 283 Susan Hagevoort Amersfoort V45 23 01:34:31 01:34:29 00:46:01 00:48:28
2 243 Ivonne Kramer Andijk V45 29 01:36:14 01:36:12 00:46:33 00:49:39
3 261 Franca van Mechelen Amsterdam V45 105 01:47:53 01:47:48 00:53:34 00:54:15
4 247 Marian Baas Wognum V45 137 01:52:31 01:52:22 00:53:45 00:58:37
5 244 Erica Souverein Enkhuizen V45 161 01:56:16 01:56:12 00:58:42 00:57:31
6 260 Kitty Jonk Amsterdam V45 167 01:57:07 01:56:48 00:57:30 00:59:19
7 252 Brigitte van Graafeijland Den Helder V45 169 01:57:13 01:56:46 00:56:12 01:00:34
8 257 Dieuwer Spaander Haarlem V45 177 01:58:16 01:57:53 00:59:21 00:58:32
9 250 Hélène van der Lelie Almere V45 181 01:58:37 01:58:07 00:58:26 00:59:42
10 249 Marion van Ederen Alkmaar V45 184 01:59:01 01:58:52 00:58:26 01:00:27

Vrouwen 55 en ouder

Plts StartNr Naam Club/Plaats Cat PltsTot Bruto NettoTijd 1eHelft 2eHelft
1 264 Elly Reekers-Sonsma Nieuwe Niedorp V55 145 01:53:50 01:53:39 00:56:43 00:56:56
2 265 Ali Veenstra Leusden V55 217 02:06:49 02:06:36 01:01:27 01:05:09
3 263 Jose Ruiter Wervershoof V55 245 02:20:18 02:19:46 01:05:33 01:14:13

Een overzicht van vrijwel alle finishende deelnemers en de prijsuitreiking vind u hier onder.

[wppa type=”slideonlyf” album=”17″][/wppa]

Reageer op dit onderwerp