23.3 C
Medemblik
21 mei 2020 16:42
Medemblik Actueel.

Ambroise Uwiragiye wint 10e stoomtramloop

Medemblik|Hoorn – De tiende stoomtramloop is bij de mannnen gewonnen door Ambroise Uwiragiye in een nieuw parcours record. Ambroise wist een halve minuut er af te halen en liep de halve marathon (21,1 kilometer) in 1.10.47. Dit ondanks de tegenwind die op een groot deel van het parcours stond.

Tweede werd Oscar Wokke van av Hylas in 1.20.48 en derde Sander Groot van loopgroep Hoorn in 1.21.03. Bij de vrouwen ging de overwinning naar Susan Hagevoort van Triathlon in 1.33.06, tweede werd Ingeborg Couvee van AKU in 1.36.38 en derde Ellen Berkhout van Av Hollandia in 1.40.33. Aan de hardloop- en trimloopwedstrijd van de Stoomtramloop finishde uiteindelijk ruim 570 deelnemers.

Aan de wandeltocht, die in omgekeerde richting werd gelopen, deden ook nog ruim 50 deelnemers mee. In tegestelling tot de dagen ervoor was het tijdens de loop op zondag 23 juni redelijk droog. Iedere deelnemer nam een likeur van de 10e Stoomtramloop, dit bij de finish werd ontvangen, mee naar huis.

Bij de Jeugdloop ging de overwinning op de 1600 meter bij de jongens naar Thigo Lakeman uit Hoorn in 6.12 minuut en bij de meisjes naar Britt Laan van av Hollandia in 6.41 minuut.

Uitslagenlijst 10e Stoomtramloop Medemblik – Hoorn

Medemblik – Zondag 23 juni 2013

MSEN, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ambroise Uwiragiye 81 Seed Valley all star 1:10:47
2 Oscar Wokke 80 Stoomtram Hoorn-Mede 1:20:48
3 Ronald Marees 79 Seed Valley all star 1:23:40
M35, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sander Groot 75 Loopgroep Hoorn 1:21:03
2 Gerald Koeman 76 Westwoud 1:24:51
3 Theo Quist 77 Loopgroep Hoorn 1:27:12
M40, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martijn Mengerink 70 Loopgroep Hoorn 1:34:07
2 Arjan de Jong 71 Heerhugowaard 1:35:17
3 Mark Konings 70 Hoorn Nh 1:38:01
M45, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ton Bosgoed 66 SAV 1:23:20
2 Marc Laeven 64 Statina 1:29:06
3 Gerbrand Beunder 63 Hollandia 1:29:24
M50, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Henk Weijerstrass 61 Loopgroep Hoorn 1:25:59
2 Ties van Elst 61 De Koplopers 1:30:03
3 Jan Smit 58 Opperdoes 1:33:38
M55, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Herman Akkerman 57 Hollandia 1:28:34
2 Kees Mak 55 avVN 1:29:32
3 George Wust 55 Almere ’81 1:33:59
M60, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Adrie van Graafeijland 52 Triathlon 1:27:19
2 Wim Elshout 51 Hillegom 1:31:21
3 Lex de Boer 47 Loopgroep Hoorn 1:35:02
VSEN, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ingeborg Couvee 74 Aalsmeer 1:36:38
2 Ellen Berkhout 87 Hollandia 1:40:33
3 Rita Quist-Kuip 73 Loopgroep Hoorn 1:43:26
V40, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Claudia Dudink-van Hee 73 Loopgroep Hoorn 1:44:57
2 Esther de Kort 66 Medemblik 1:45:13
V50, HALVE MARATHON
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Susan Hagevoort 62 Triathlon 1:33:06
2 Mieke Welp-Rijs 58 DEM 1:45:33
3 Karin van Tol-Porck 59 Suomi 1:47:58
MSEN, 9.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Wim Schilder 83 Scharwoude 37:56
2 Rens Koning 93 Wognum 38:48
3 Erik Koenis 82 Hoorn Nh 38:57
VSEN, 9.5 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ivonne Kramer 67 Andijk 41:04
2 Stefanie Atsma 75 Bovenkarspel 42:48
3 Lonneke Tol 76 Boekhoudburo Westfri 44:35
MSEN, 4.7 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Joost Glas 00 Wognum 18:45
2 Rene Glas 62 Wognum 20:34
3 Max Laan 00 Hoorn Nh 21:08
J-12, 4.7 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tom vd Schuit 02 Hoorn Nh 21:12
2 Jasper Houweling 02 Hoorn Nh 22:16
3 Siebe Velez 01 Hoorn Nh 26:54
VSEN, 4.7 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ingrid Lambrechts 69 Almere 22:04
2 Wietse Blom 90 Opmeer 24:20
3 Anouska Elucilio 74 Hoorn Nh 24:24
M-12, 4.7 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Quirine Fransoo 01 Zwaag 26:14
PBCM, KIDSLOOP 1 EM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tom van der Louw 04 Hoorn Nh 6:48
2 Robin Vlaar 04 Hoorn Nh 6:54
3 Thomas Bood 05 Hoorn Nh 7:49
JPAJD, KIDSLOOP 1 EM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Stan Prins 02 Zwaag 6:52
2 Ruben Damman 03 Almere 7:41
3 Tim Damman 01 Almere 8:25
JJRCD, KIDSLOOP 1 EM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thigo Lakeman 00 Hoorn 6:12
MPBCM, KIDSLOOP 1 EM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sophie Le Blanch 06 Zwaagdijk 8:29
2 Sterre Vlaar 06 hoorn 10:21
3 Emma Le Blanch 09 Zwaagdijk 11:44
MPAJD, KIDSLOOP 1 EM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Britt Laan 02 Hoorn Nh 6:41
2 Tara Lakeman 02 Hoorn Nh 7:42

De volledige uitslagen vind u hier.

Reageren via facebook